Październik miesiącem masowych urodzeń...ludzi epickich :P

Październik miesiącem masowych urodzeń...ludzi epickich :P

Postprzez Alutek » czwartek, 2 października 2014, 13:58

Kochana Gwardio....i inni :)
Jako że październik jest miesiącem okrutnym i niezwykle straszliwym wraz z garstką osób które się z tym zgdzają postanowiliśmy rzucić Wam takie oto słowa nad którymi to będziecie się mogli spokojnie zastanowić dalej w niedalekiej przyszłości:
"mamy urodziny" podpisano Alutek, Boska, Lemek, Pigmej.
Czyli jak sami widzicie jest grubo.
Z racji zaistniałej sytuacji przedkładam Wam oto takie możliwe do odbycia z nami ewentualnych imprez terminy.
Dnia 11 października Państwo Leman odwiedza nasze getto i wraz z nimi pod banderą Gwardii Navis udamy się na otwarcie klubu mej przyjaciółki Magdaleny zwanej Grzelą ( znacie ją w większości z klockonu). Jako, że klub ten ma charakter" transportowy" samochodowy, autobusowy itd. to pomyślałam sobie że moglibyśmy zrobić taki numer, że wszyscy przebieramy się w nasze steampunkowe kreacji i idziemy do niej do "krańcoofki" czekać na naszego zeppelina :D dajcie znać co sądzicie.
Ponadto w dniach o17 od 19 października w Łodzi będą się działy rzeczy na Berlińskiego na pewno i na karaokach różnych pewnie też. Więc poza akcją zorganizowaną w sobotę 11 października, każdego chętnego zapraszam do wykonania telefonu gdzie aktualnei się znajdujemy :) w dniach innych. i zapraszam :*
Alutek
Zjadł talerz
 
Posty: 163
Dołączył(a): wtorek, 18 grudnia 2012, 16:38

kuchnie śląsk

Powrót do Zaproszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron