Mieszkanie

Mieszkanie

Postprzez Riff » środa, 8 stycznia 2014, 09:33

Witajcie

Jest mieszkanie do wynajęcia.
Znajduje się ono przy ulicy Żeligowskiego tuz przy zielonej. Teren bloku ogrodzony miejsce parkingowe. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze bez windy.
Dwa pokoje plus kuchnia plus łazienka połączona z toaletą plus hol. Brak balkonu. Mieszkanie rozkładowe i umeblowane. Internet telewizja wszystko jest.

Wynająć chcą je rodzice kumpeli ale możecie kontaktować się pod nr 791781107 Przemek Nowakowski. Możecie powołać się na mnie bo to mój dobry kumpel.
Tego świata, jednego i tego samego świata wszechrzeczy, nie stworzył ni żaden z bogów, ani żaden z ludzi, lecz był on, jest i będzie wiecznie żyjącym ogniem za­palającym się według miary i według miary gasnącym.
Riff
Statysta po przejściach

Re: Mieszkanie

Postprzez corax » środa, 8 stycznia 2014, 16:54

Riff napisał(a):Witajcie

Jest mieszkanie do wynajęcia.
Znajduje się ono przy ulicy Żeligowskiego tuz przy zielonej. Teren bloku ogrodzony miejsce parkingowe. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze bez windy.
Dwa pokoje plus kuchnia plus łazienka połączona z toaletą plus hol. Brak balkonu. Mieszkanie rozkładowe i umeblowane. Internet telewizja wszystko jest.

Wynająć chcą je rodzice kumpeli ale możecie kontaktować się pod nr 791781107 Przemek Nowakowski. Możecie powołać się na mnie bo to mój dobry kumpel.

Albo na mnie ;) Polecam to mieszkanie.
"Maszeruj albo giń"
corax
Zjadł talerz

Postprzez Ania » środa, 8 stycznia 2014, 18:45

Jarku, czy jest w Łodzi jakieś mieszkanie, którego nie znasz? :P
Ania
Zjadł talerz

Postprzez corax » piątek, 10 stycznia 2014, 13:23

Ania napisał(a):Jarku, czy jest w Łodzi jakieś mieszkanie, którego nie znasz? :P

Nie będę wiedział, dopóki tam nie przybędę :mrgreen: :mrgreen:
"Maszeruj albo giń"
corax
Zjadł talerz

kuchnie śląsk

Powrót do Luźne gadki