Wypad do fryszerki

Wypad do fryszerki

Postprzez Riff » niedziela, 17 lipca 2016, 11:27

Witam
Jak w tytule, organizujemy z Elwirką wypad do Stanicy Fryszerka w terminie którym miała się odbyć Toporiada. Sporo się pozmieniało na dobre. Maliniaki już nie rządzą a sam obiekt dostał nowego oddechu. Na terenie stanicy są konie miejsce na grill i ognisko. Koszt noclegu to 20 zł osoba dorosła dzieci 0-5 lat za darmo 5-10 lat 10zł powyżej 10 zł 20zł.
Wstępnie zarezerwowane mamy 10 łóżek w terminie 30 lipiec do 7 sierpień.
Chętnych na urlop ze wspomnieniami zapraszamy i proszę kontakt najlepiej telefoniczny (796 569 808 najlepiej po 15stej) bo nie często mam możliwość zajrzeć na forum.
Poniżej strona facebook:
https://www.facebook.com/ST-Fryszerka-Joanna-Danowska-1468453953398916/

Pozdrawiam
Tego świata, jednego i tego samego świata wszechrzeczy, nie stworzył ni żaden z bogów, ani żaden z ludzi, lecz był on, jest i będzie wiecznie żyjącym ogniem za­palającym się według miary i według miary gasnącym.
Riff
Statysta po przejściach

Re: Wypad do fryszerki

Postprzez Riff » niedziela, 17 lipca 2016, 11:44

P.S. Potrzebna osoba chętna do wyjazdu w najbliższy weekend do obejrzenia stanicy i rezerwacji konkretnych pokoi. Podczas rozmów o rezerwacje uwzględniłem już Anie i Lemka z ich brzdącem. Ważna informacja to że łazienki są czyste wraz z ciepłą wodą :D
Tego świata, jednego i tego samego świata wszechrzeczy, nie stworzył ni żaden z bogów, ani żaden z ludzi, lecz był on, jest i będzie wiecznie żyjącym ogniem za­palającym się według miary i według miary gasnącym.
Riff
Statysta po przejściach

Postprzez Alutek » poniedziałek, 18 lipca 2016, 10:31

Ja i Maciek na cały tydzień to na bank odpadamy. Na ten moment nie wiem nawet czy damy rade na weekend :( do kiedy trzeba się określić i skąd tak nagle pomysł z Fryszerką?
Alutek
Zjadł talerz

Postprzez Riff » poniedziałek, 18 lipca 2016, 17:51

Pomysł z Fryszerką to tak na prawde długi proces. W największym skrócie to rozważaliśmy wyjazd gdzieś blisko z maluchem. Fryszerka okazała się być miejscem pełnym wielu miłych wspomnień. Dodatkowe atrakcje w postaci koni na terenie oraz odświeżenie całego osrodka plus cena przekonały nas całkowicie. A i rzecz jasna lasy pełne grzybów :D.
Co do tego kiedy należy sie określić to jest dużo czasu. Pani zarządzająca poprosila informacje najpóźniej na 5 dni przed przyjazdem. Nie trzeba brać calego tygodnia wybrac te ktore pasuja z podanych i mnie poinformować.
Pozdrawiam
Riff
Statysta po przejściach

Postprzez Ania » wtorek, 19 lipca 2016, 19:22

My odpadamy. Mieliśmy już dwa długie wyjazdy w te wakacje i mam dość jady autem z Wojtkiem. Póki co w grę wchodzą tylko krótkie dystanse, bo zwariuję inaczej.
Ania
Zjadł talerz

kuchnie śląsk

Powrót do Wyjścia/Wypady